bovelli bedding.jpg

Co robimy?

Dobrze przespana noc i wypoczęte ciało może stać się początkiem wspaniałego dnia.

Aby stało się to faktem potrzebne jest doskonałe łóżko. Sypialnia powinna spełniać szereg wymagań, aby zapewnić zdrowy sen, jednakże najważniejszym elementem jest łóżko.

Chcemy opowiedzieć o tym co i jak robimy. Naszą profesją jest produkcja łóżek kontynentalnych, które mogą stać się waszą prywatną wyspą wypoczynku.

Łóżko powinno dobrze prezentować się, dlatego oferujemy łóżka, spełniające wszystkie wymagania.

Wierzymy w to, że łóżko jest inwestycją, która odpłaci nam dobrym humorem i zdrowiem.

 

Ciało człowieka potrzebuje codziennej regeneracji. Oferujemy łóżka na dobry sen, który jest podstawą dla powodzenia w innych aspektach życia.

 

Oferujemy łóżka kontynentalne w  różnych kombinacjach, rozmiarach i wzorach. Z pewnością wspólnie znajdziemy łóżko które i Tobie zapewni dobry sen!

Kim jesteśmy?


Przedstawiamy Państwu markę VICINO wykreowaną przez spółkę Bovelli Bedding Sp. z o.o. Bovelli to uznany polski producent mebli tapicerowanych, specjalizuje się w produkcji łóżek kontynentalnych wraz z materacami, zagłówkami i pufami. 

Jakość naszych produktów doceniają Europejczycy z wielu krajów UE, którzy od lat zdrowo i wygodnie śpią na łóżkach kontynentalnych produkowanych przez  Bovelli Bedding sp. z o.o. Nasze produkty łączą w sobie polską jakość i wykonanie, belgijskie doświadczenie oraz włoską finezję.

W produkcję łóżek wkładamy całą naszą pasję oraz zamiłowanie do piękna. Dużą uwagę przykładamy do dbałości o środowisko naturalne. W naszych łóżkach wykorzystujemy naturalne surowce, posiadamy także nowoczesne linie technologiczne przyjazne środowisku. Jesteśmy firmą rodzinną i zależy nam, aby nasze dzieci żyły w czystym i zdrowym klimacie. 

AR_SENJE szare.tif
Daniela Ben - Or

Nasza historia

Czy tworzenie mebli można mieć we krwi?

Według nas można!

 

Historia naszej firmy ma swój początek w momencie spotkania dwóch osób Wiesi i Zbyszka - rodziców Danieli Ben-Or współwłaściciela Vicino.

Tych dwoje ludzi stworzyło zgrany zespół. Wszystko co robili służyło jednemu celowi: rozwijać się. Raz szybciej, raz wolniej, ale zawsze podążali w wyznaczonym kierunku.

             

Daniela Ben-Or: "W roku ‘89 rodzice podjęli ryzykowną decyzję o wejściu w nurt kapitalizmu. Tata, przy niemałym sprzeciwie mamy postanowił otworzyć zakład krawiecki wraz z poznańską firmą wyszukaną w ogłoszeniu prasowym. W przeciągu zaledwie dwóch miesięcy, budynki gospodarcze zamieniono na produkcyjne i rozbudowano o szwalnie. Wykonanie ambitnego planu spadło na barki taty, który do dziś uważa, że jest świetnym murarzem.”

Począwszy od roku 1992 hale produkcyjne stały się drugim domem dla trójki dzieci, które dziś wspólnie pracują, tworzą i rozwijają firmy rodzinne: Complet Chmielewscy Sp. j. oraz od czerwca 2013 roku Bovelli Bedding Sp. z o.o., która powstaje przy współudziałem naszych belgijskich partnerów.  

 

W 2011 r. rozpoczęliśmy masową produkcje łóżek. Wszystkie nasze produkty trafiały na rynki Unii Europejskiej.

Daniela Ben-Or: "Jestem zaangażowana w produkcję mebli tapicerowanych od prawie 30 lat. Prowadzenie przedsiębiorstwa, codzienne zmagania, tworzenie nowych mebli, łóżek i wdrażanie pomysłów do produkcji to mój żywioł. Razem z mężem Michaelem angażujemy się w  rozwój naszej firmy. Uwielbiam pracować i realizować nowe pomysły."

W 2017 r. narodził się pomysł, aby wprowadzić łóżka kontynentalne na rynek Polski. 

1 200

roczna liczba załadowanych naczep wyjeżdżających

z naszej firmy

23 000

roczna liczba wyprodukowanych materacy

300 000

roczna liczba

metrów bieżących zużywanej tkaniny obiciowej 

100 000 

roczna liczba

wyprodukowanych poszczególnych elementów

łóżek 

Marka VICINO

Bardzo długo i intensywnie myśleliśmy nad nazwą marki dla Naszych produktów.

Jesteśmy firmą rodzinną, której przyświecają zasady działania i współpracy gdzie relacja jest najważniejsza.

Marka VICINO jest wynikiem analizy naszych produktów i podejścia do życia. Vicino odczytywane jako blisko zarówno w znaczeniu fizyczności, jak i duchowości.    

 

Hasło La culla dei sogni w tłumaczeniu z języka włoskiego: kolebka snów, idealnie oddaje to, co chcielibyśmy zaproponować w Naszych produktach.


Ergonomia, funkcjonalność oraz wytrzymałość – to najważniejsze cechy naszych łóżek. Ważne są dla nas piękno i nowoczesny design oraz wysoka jakość surowców.

Człowiek w trakcie swojego życia przesypia średnio około 20 lat! Stąd dobór odpowiedniego łóżka jest niezwykle ważny dla naszego zdrowia  i kondycji psychofizycznej.

 

Tak jak różni są ludzie i ich potrzeby, tak różne powinny   być łóżka.

MANUS (002) a.jpg
nagrody_edited.jpg

Nagrody                i wyróżnienia

Firma ma na swoim koncie liczne nagrody              i wyróżnienia.

 

Doceniona została zarówno jako partner godny zaufania, prężny eksporter na rynki europejskie, jak i promotor polskiego designu.