top of page
łóżko kontynentalne Vicino - model Los Bow

ŁÓŻKO TAPICEROWANE

MODEL

LOS BOW

Los Bow round

Łóżko tapicerowane LOS BOW to propozycja dla osób które cenią sobie klasyczny styl wystroju wnętrz. Wyjątkowy i rzadko spotykany zagłówek w kształcie półkoła z trzema ozdobnymi, tapicerowanymi guzikami z pewnością odmieni waszą sypialnię i nada jej niepowtarzalnego klimatu.

 

Model ten wykonujemy w dwóch wersjach:

ROUND – z niską 11 cm tapicerowaną ramą, która dzięki zastosowaniu profili piankowych staje się lekko zaokrąglona. W modelu tym występuje stabilny stelaż ze sklejki z zestawem dwóch podwójnych, mocnych listew sprężynujących.  Nogi z litego drewna o wysokości 20 cm dodatkowo nadają  efekt smukłości i elegancji.

 STORAGE – z wysoką 29 cm tapicerowaną ramą z delikatnie zaokrąglonymi profilami piankowymi. Model ten charakteryzuje się metalowym stelażem z listwami sprężynującymi, który dzięki mechanizmom gazowym, można bez najmniejszego wysiłku razem z materacem podnosić. Pod spodem znajduje się mnóstwo miejsca do przechowywania. W modelu tym zastosowano niskie 5 cm nogi z litego drewna w różnych wersjach kolorystycznych.

 

Wysoki materac (aż 23 cm) ze 100% sprężyną kieszeniową w ilości 450 szt. Użycie takich sprężyn zapewnia optymalną cyrkulację powietrza i wentylację wewnątrz całego materaca. Rozwiązania te powodują dłuższą żywotność materaca oraz poprawiają jego walory higieniczne.

 

Wszystkie wersje łóżek tapicerowanych dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu każdy dopasuje barwę tkaniny do wyglądu swojej sypialni

Los Bow storage
los bow schemat wymiarów
los bow wymiary
Zagłówek Los Bow
bottom of page