top of page
good fiber.jpg

Jestesmyy odpowiedzialni

2 500 000 ton odpadów tekstylnych rocznie produkowanych jest w Polsce. Jako odpowiedzialny dostawca łóżek kontynentalnych, tapicerowanych oraz materacy wybieramy rozwiązania przyczyniające się do zmniejszenia tej liczby.

 

Coraz więcej osób chciałoby posiadać w swoim domu produkty unikalne i oryginalne. Jednocześnie nasza świadomość ekologiczna wzrasta i zwracamy uwagę na pochodzenie i wykonanie zakupionych przedmiotów.​ W odpowiedzi na powyższe przyszedł nam do głowy pomysł aby połączyć te  trudne do realizacji zadania. Stworzyliśmy ideę dla osób kochających wyjątkowość, a zarazem  dbających o Ziemię.

 

Szybko zmieniające się trendy w designie sprawiają, że często pozostają nam niewykorzystane surowce, w tym różne rodzaje i kolory tkanin, które musielibyśmy utylizować, a tym samym powiększać zanieczyszczenie naszej planety. ​ Zdecydowaliśmy, że musimy wykorzystać je bardzie kreatywnie. Jest to dla nas wyzwanie, które mimo wszystko sprawia nam  mnóstwo frajdy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ, ZOBACZ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ

www.goodfiber.pl

LEGOWISKA DLA ZWIERZĄT

 

Proponujemy legowiska dla zwierząt, które wyprodukowane zostały w bardzo ograniczonej ilości - z resztek tkanin i prawdopodobnie nigdy już nie powtórzą się w danej kombinacji! Wypełnienie legowiska to owata pochodząca od najlepszych producentów z Polski.

 

Legowiska są jedyne w swoim rodzaju. Każde wykonane jest ręcznie: przez to wyjątkowe i dopracowane w każdym detalu! Tkanina jest przyjemna w dotyku. Nadaje się do częstego mycia, nie pochłania zapachów i wykazuje wysoką odporność na zadrapania.

PLECAKI

 

Kolejny nasz produkt z końcówek produkcyjnych do bardzo praktyczny plecak. Idealnie sprawdzi się dla młodszych użytkowników jako torba do szkoły czy worek  na strój gimnastyczny a także dla starszych, na zakupy, wycieczki, do pracy czy na uczelnię. To uniwersalny produkt pasujący do wszelakich stylizacji.

 

  Plecak wykonany z bardzo trwałej i mocnej tkaniny tapicerskiej, który można z łatwością prać w pralce w 40 st. Grube, bawełniane sznurki są wyjątkowo miękkie co zapewnia komfort nawet przy większym obciążeniu plecaka. 

TORBY I SASZETKI / KOSMETYCZKI

 

Wyprodukowane zostały w bardzo ograniczonej ilości i prawdopodobnie nigdy już nie powtórzą się w danej kombinacji. Są idealne na zakupy, na drugie śniadanie lub jako opakowanie na prezent.

Prezentowane modele zostały już wyprodukowane i czekają na swój nowy dom. Czasem są to 2 egzemplarze, innym razem takich samych zdarzy się 8 sztuk. Będziesz jedną z 8 osób na świecie, która posiada właśnie taką torbę! :)

Korzystamy z zasobów tkanin zbieranych przez wiele lat i łączymy je w zestawy czasem zaskakujące, a czasem bardzo uniwersalne. Wszystkie torby produkowane są w Polsce, są wysokiej jakości i są dostępne od ręki. Przede wszystkim jednak, są jedyne w swoim rodzaju