top of page
łóżko kontynentalne Vicino - model Los Ore
Los Ore round
Los Ore storage

Łóżko tapicerowane LOS ORE wyróżnia się nietypowym zagłówkiem z dodatkowymi, delikatnymi bokami, przypominającymi skrzydła. Element zapewnia uczucie przytulenia i zapewnia spokojny sen. W wezgłowiu zastosowano również elementy dekoracyjne w postaci pionowych przeszyć z ozdobnymi, tapicerowanymi guzikami.  

 

Model ten wykonujemy w dwóch wersjach:

ROUND – z niską 11 cm tapicerowaną ramą, która dzięki zastosowaniu profili piankowych staje się lekko zaokrąglona. W modelu tym występuje stabilny stelaż ze sklejki z zestawem dwóch podwójnych, mocnych listew sprężynujących.  Nogi z litego drewna o wysokości 20 cm dodatkowo nadają  efekt smukłości i elegancji.

 

 STORAGE – z wysoką 29 cm tapicerowaną ramą z delikatnie zaokrąglonymi profilami piankowymi. Model ten charakteryzuje się metalowym stelażem z listwami sprężynującymi, który dzięki mechanizmom gazowym, można bez najmniejszego wysiłku razem z materacem podnosić. Pod spodem znajduje się mnóstwo miejsca do przechowywania. W modelu tym zastosowano niskie 5 cm nogi z litego drewna w różnych wersjach kolorystycznych.

 

Wysoki materac (aż 23 cm) ze 100% sprężyną kieszeniową w ilości 450 szt. Użycie takich sprężyn zapewnia optymalną cyrkulację powietrza i wentylację wewnątrz całego materaca. Rozwiązania te powodują dłuższą żywotność materaca oraz poprawiają jego walory higieniczne.

Wszystkie wersje łóżek tapicerowanych dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu każdy dopasuje barwę tkaniny do wyglądu swojej sypialni

ŁÓŻKO TAPICEROWANE

MODEL

LOS ORE

los ore schemat wymiarów
los poro wymiary
Zagłówek Los Ore
bottom of page