top of page
łóżko kontynentalne Vicino - model Los Poro

ŁÓŻKO TAPICEROWANE

MODEL

LOS PORO

Los Poro round
łóżko tapicerowane LOS STORAGE

Łóżko tapicerowane LOS PORO jest idealną propozycją dla tych, którzy chcieliby wprowadzić do swojej sypialni trochę  elegancji. Szykowny zagłówek z wyprofilowanymi, pionowymi przeszyciami stanowi główną ozdobę łóżka, które emanuje  wytwornością w nowoczesnym wydaniu.

 

Model ten wykonujemy w dwóch wersjach:

ROUND – z niską 11 cm tapicerowaną ramą, która dzięki zastosowaniu profili piankowych staje się lekko zaokrąglona. W modelu tym występuje stabilny stelaż ze sklejki z zestawem dwóch podwójnych, mocnych listew sprężynujących.  Nogi z litego drewna o wysokości 20 cm dodatkowo nadają  efekt smukłości i elegancji.

 STORAGE – z wysoką 29 cm tapicerowaną ramą z delikatnie zaokrąglonymi profilami piankowymi. Model ten charakteryzuje się metalowym stelażem z listwami sprężynującymi, który dzięki mechanizmom gazowym, można bez najmniejszego wysiłku razem z materacem podnosić. Pod spodem znajduje się mnóstwo miejsca do przechowywania. W modelu tym zastosowano niskie 5 cm nogi z litego drewna w różnych wersjach kolorystycznych.

 

Wysoki materac (aż 23 cm) ze 100% sprężyną kieszeniową w ilości 450 szt. Użycie takich sprężyn zapewnia optymalną cyrkulację powietrza i wentylację wewnątrz całego materaca. Rozwiązania te powodują dłuższą żywotność materaca oraz poprawiają jego walory higieniczne.

 

Wszystkie wersje łóżek tapicerowanych dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu każdy dopasuje barwę tkaniny do wyglądu swojej sypialni

los poro schemat wymiary
los poro wymiary
Zagłówek Los Poro
bottom of page